Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #11493888

    törölt tag

    válasz koko52 #5182 üzenetére

    Kisbarátom.
    Megint el vagy tévedve. Azzal hogy bejöttem ide az Intel fanságommal és foshaboztam a ryzent, kurvára nem a kedves fórumot olvasó embereket hülyéztem le vagy deklaráltam hozzá nem értőnek. Ezzel szemben te elkezdtél engem beállítani az általad elképzelt hozzá nem értő hülye fasznak aki ráadásúl azt se tudja mit beszél és olyan gépet rak magának össze amire semmi szüksége sincs. Pont Az egyik ilyen butuska megszólalásod egyike pl az amikor azt állítottad a 10900k csak a régi játékok alatt megy 10% körül az újaknál nem egy 2060 mellett ami felesleges egy ilyen processzornak ugyebár. A Crysis remasteredben ugyan úgy 10% on sétálgat akár az eurotruck sim 2 alatt a legújabb verziónál. Nekem úgy tűnik csak mondod néha ami az eszedbe jut minden valóság alapot nélkülözve. A többire ki sem térek.


    de be is fejezem mert mingyárt ömlik tőled valami újjabb hülyeség arról hogy szar a 2060 asom mert csak 36 fps-el tolja, ami nem is véletlen mert aki játszik vele tudja miért és az is mi az az RTX, amit ugyebár a te elmondásod szerint egy 1600 as is simán lever.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák