Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lipi67

    veterán

    válasz Speed® #14799 üzenetére

    "Te is tudod, két mag != Yorkfield..az kicsit más tészta. Ha nem az lenne, még mindig a 965ös AB9 QuadGTvel tolnám..E8400al 550+t bírt."
    Persze, ez 1értelmű, nem szó szerint értettem. Arra mondtam, hogy ha "csak megy" mind1, hogy miben, s g31 se fogy el 2-300MHz-es "tuningok" alatt. 3fázis nem sok, de ha normális 3, adhat annyit ami még éppen elég, kérdés, a táp 12v-os ága mennyit tud.
    Sok 12fázisu lap (fele kb csak parasztvakítás-pl. Giga P45 DQ6), nem tud annyit tuningban mint 6fázisu társai..

    "G31M-S2Lem nekem is volt, az egyetlen értelmes G31es valóban, de E5200al 340nél wallos volt, Q6600al meg 320on elfogyott a 3 fázis..nem quad alá való. Mondjuk Chaser kifogott egy jó példányt, 400 körül-felett Q8200al, de fehér holló.."
    Én is kvra meglepődtem ezen a lapon! Kb azt vártam, hogy elindul. Mikor betettem a nagytoronyba..alig láttam:) És megy..Volt pár Asus istentudja mi (vmi Am a vége), na..azok borzasztóan vannak összerakva. Fáradnak még E2200 alatt is, 5300-as meg ..ahogy írtad az 5200-ast. Ez.. E3200/3300!7400 volt eddig benne, ment mint az ágybaszarás. Szerintem egy q9550-et is vinne 3,4körül..

    "pedig nem rossz ez az IP35-E (480on megy jelenleg Q8300al 3.6on..), de mATX kéne helyette."
    1xűen imádom azt a lapot! Add el nekem, nekedadom ezt a g31-et ( :B ), -Ipon számla-gar (van majd 3 év gar rá..) meg dobok rá amennyi kell, na?
    Én most próbáltam egy ÍB9-et újraéleszteni..nem megy :( , kuka...
    Chaser nagy figura, sokszor fog ki jó dolgokat, persze, az a 400 legalább annyira a proci érdeme is sztem mint amennyire a lapé.
    Na? Üzletelünk? ;)

    [ Szerkesztve ]

    Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

Új hozzászólás Aktív témák