Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • Színpadon a hardverzenekar

    ph A hangeszközöké és monitoroké a rivaldafény, de asztali gépekről, komponensekről, notebookról és egérpadról is szó esik.

  • Érkezik a Redmi Watch 5 Lite

    ma Szeptember 25-én Indiában lesz az aktivitáskövető premierje, és lehet, hogy marad is azon a piacon.

Új hozzászólás Aktív témák

  • hobizoli

    nagyúr

    válasz opr #2038 üzenetére

    mondjuk az se normalis ha 110 misiert Manchester/Liverpool-ban lehet ennyiert kerot venni, mert lassan itt is ennyibe kerul egy hasonlo :DDD

    több drón kell ;P

  • t72killer

    titán

    válasz opr #2038 üzenetére

    Turistaövezet "gateway to the isles" néven reklámozzák magukat. 6éve voltunk arrafelé nyaralni, tény, szép rész - de bőven van még ilyen UK-szerte, ha meg a szigeteken akarsz nyaralgatni, akkor valamelyik szigetre foglalsz szállást, nem egy van rajta hely-nincs rajta hely kompútra lévő városba... Nem néztem mostanában mennyiért mennek pl Dél-Wales-ben a házak, de ha szép környezetben keresnék kérót, sokkalinkább pl Pembrokeshire vagy Anglesey-t nézegetném, mint ezt...

    Anno volt egy állásajánlatom errefelé, néztem bérlakást: abszolút missön impossible, minden IS airBNB-sítve van a masszív 2 hónap turistaszezon kedvéért... Helyi FB csoportokban már az NHS nővérkék sírnak, hogy nincs hol lakni mert az airbnb maffia mindenhonnan kirugdalta a bérlőket.

    De hogy még a council is tartja a markát egy D-kategóriáért, az mindennek a teteje...

    A skóciai életet amúgy az idei évvel megelégeltük: az elmúlt 12ből 2 hónap volt használható, az tényleg szép+gyönyörű táj, de a többi kínszenvedés, folyamatos eső-vihar-eső-vihar-árvíz. Egyelőre gyerkőcök baráti köre miatt maradunk, de <5éven belül ugrás déli irányba.

    [ Szerkesztve ]

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Új hozzászólás Aktív témák