Hirdetés

Aktív témák

  • blackmoto

    senior tag

    Olvastam a cnet-en egy angol review-t az iAudio 4-ről. Azt állították, hogy egy elemmel 9,2 órát mértek üzemidőnek. Ez mennyire igaz? Valóban csak 10 órát bír ki?
    Újratölthető akksival mennyit megy? Valaki írja meg, please! :R

    Végül csak ilyenem lesz, mert a Clatzen péntek óta minden nap hülyült egy kicsit. Meg bezajosodott a hang, ha ugráltam a számok között. De nem csak egy kis pattanás, hanem recsegés formájában 2-3 tized másodpercre. Meg a joystikcja se volt az igazi. Többször előfordult, hogy hiába nyomtam balra. Ugrott egyet balra, majd vissza jobbra. Mint aki táncikál... :O Bepixelesedett a kijelző is a mappák közti keresésnél, meg a scrollozott számcímnél, így elegem lett belőle. És ezt mind az utsó softtal. Pedig nagyon tetszett a kütyü, és a kidolgozás minősége tényleg nagyon szuper, de én nem akarok vele idegeskedni.
    Arra pedig felhívom mindenki figyelmét, hogy az OLED kijelzője kint a napfénynél (nem kell, hogy közvetlen érje) teljesen láthatatlan. Ez van. Szóval meggondolni azt az oled vs. lcd kérdést vásárláskor!
    Tegnap visszaküldtem és ha megjön az iAudio szállítmány talán a jövő 7n, akkor kérek egy 512-es iAudio 4-et. Azzal talán nem járok így. Ilyen az én szerencsém. :(:O

    Szóval várom, hogy mennyit bír egy elemmel, ill. akksival.

    Köszike

Aktív témák