Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • B_Wax

    csendes tag

    Kb 1 hónapja vettem m box light-ot. Akkor még nem müködött rajta a torrent funkció, néhány napja jött egy frissítés, amivel viszont igen. Leírom a tapasztalataimat hátha valakit érdekel:

    A használata nem túl bonyolult, rádugtam a routerre, ott kapott egy ip címet, amit az mboxon a beállításoknál meg lehet nézni, ezt beírom a böngészőbe a pc-n és ott van weboldala.. onnantól simán tallózni kell a torrent file-t és inditható is..
    Sajnos ez csak akkor müködik, ha a settingsnél bekapcsoljuk a bitorrentet, de ezt valamiért minden ki-be kapcsolásnál automatikusan kikapcsolja.
    Negatívum, hogy elég körülményes újraindítani a megállított torrenteket és sajnos komoly bugokat tud produkálni, ha egyszerre több hdd van rákötve miközben torrentezünk. ( néha nem tudja, hogy melyik hdd-n van a torrent újraindítás után )
    A sebessége max 5 megabit körül van, bár jóval nagyobb a netem és ez még lassabb, ha több torrentet tölt le egyszerre.

    Biztos vagyok benne, hogy csak türelmes emberek fogják rendszeresen használni, de úgy hallottam a többi gyártónál sem jobb a helyzet :)

Új hozzászólás Aktív témák