Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz tboldi #65146 üzenetére

    Köszi! :R EGy kettő pöttyben éppen csak megkezdte a barnulást a többi szürke alapozós vagy azt a lehelet vékony felületi rozsdát látni amit szinte letörölsz róla.

    Igen gondoltam nincs bele pedig mióta haverom subijában láttam és próbáltam wow. Must have extra, semmire nem jó mégis sokkal kényelmesebb! :DD

    Ezzel a kiegészítéssel a végén még felébreszted bennünk a modding vágyat. :D

    Qru Skodakat passzolom ha konszern G1-G5-ig vagyok képben és van tapasztalatom. i30-cal sincs bajom mert mint autó tényleg egy jól sikerült darab, de nem szeretem ezeket az agyba főbe elektronizált dolgokat ha autó-motor témában vagyunk. Ha meg logikátlanul teszik akkor végképp nem.(Sír, hogy alacsony a guminyomás az egyik kerékbe... bakker ha van bennük szenzor írhatná melyikben! :DDD Egyébként meg 0,1-0,2 barok miatt sír reggelente.)

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák