Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Flashcash

    Közösségépítő

    válasz cocka #2158 üzenetére

    A számlacsomaghoz belinkeltem a leírását, rákattint és részletesen le van írva minden amit írsz.

    Ilyen alapon, hogy én is kötekedjek te is pontatlan vagy mert nem írtad le hogy az igényléshez kell a következő:
    lakcímet igazoló hatósági igazolványod (lakcímkártyád)
    Lehet, hogy ő lakcím néküli, akkor meg nem tudja igényelni, sőt mi van ha külföldi azt sem írtad le.

    Mobilbankot meg ne használj, mert haszna kb. 0.
    Szerintem ez sem igaz. Ha otthon ülsz a net előtt és nem nagyon használod a számlád akkor valóban felesleges. :)) De van aki nem netezik 1-2 hétig, vagy nincs állandóan online.

    -Én minden vásárlás után ingyen kapom az elérhető egyenlegem, akkor is ha nem netezek vagy külföldön vagyok. Kollégám az SMS kártyaőr alapján reklamált pl. egy norvég automata benzinkútnál ami duplán terhelt, anélkül meglepetés lett volna neki. Ismerőstől meg ellopták a bankkártya adatait, és napi egy terheléssel lassan kezdték (volna) leszívni a bankszámláját, tekintve, hogy éppen nyaralt, nem netezett és nem derült volna ki számára hogy mi történt csak utólag.
    -SMS-kóddal ellenőrzött netbank tranzakciók is hasznosak, talán nem véletlenül elérhető mostmár a legtöbb banknál.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák