Hirdetés

Aktív témák

  • ]Phobos[

    senior tag

    Hello!

    Először is megjegyezném, nem biztos, hogy itt van a legjobb helyen, ez esetben előre is elnézést!
    Másodszor: igen, használtam a keresőt, de őszintén lövésem sincs, hogy kellene mélyebben rákeresnem :U
    Harmadszor pedig megjegyezném, hogy JOGTISZTA játékokról van szó, a kérdés fel se merülne, ha warezről lenne szó, hiszen a torrentről beszerzett anyagokhoz léteznek törések is.

    Tehát az alap problémám az lenne, hogy a családban 2 gép van és 1 DVD-Rom-om.
    A család igényli a DVD-t, én csak minimálisan használom, ezért sem töröm magamat, hogy beszerezzek még egyet.
    Miután kiröhögtük magunkat, jelezném azt is, hogy eredeti DVD-imet nem szeretném amúgy sem szétnyirbálni, továbbá eléggé kis helyen mozgok, így a DVD hegyeket sem szeretném kerülgetni.

    A kérdés: hogy tudok eredeti DVD-ről használható másolatot készíteni? Amennyire én tudom, egy biztonsági másolat amúgy is engedélyezett, ha bizonyíthatóan megvan az eredeti. Konkrétan a C&C The First Decade DVD-m szeretném winyóra száműzni. Természetesen az általánosságban elterjedt progikat próbáltam( igaz régebben, így régebbi verziókat ), de a végeredmény az volt, hogy "helyezze be a lemezt".
    Progik: Nero, CloneDVD, DaemonTools, stb.

    Mielőtt valakit elkap a okoskodás, néhány játékról simán lehet működő másolatot készíteni, a The First Decade, illetve Unreal Anthology pont nem tartozik közéjük, így a biztonsági másolatot is el lehet felejteni.

    Amennyiben "kétélűsége" miatt nem tolerálható a topik, elnézést kérek, és kérném a topik zárását! Amúgy minden tippet szívesen fogadnék! :R

    Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

  • ]Phobos[

    senior tag

    Azta, pörög a topik rendesen. Nem baj, akkor majd jól szét offolom b@romságokkal. :U

    [ Szerkesztve ]

    Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

  • stvnppp

    senior tag

    Ne szemeteld tele a fórumot/topicot, ha valaki tudja a választ, akkor úgyis ír... (Főleg ne percenként!)

    Elvileg akárhány másolatot csinálhatsz magadnak az eredetiről, csak a terjesztést tilos.

    Próbáld még meg az Alkohol 120 -at, hátha azzal meg tudod oldani. Ha nem, akkor van egy topic, ahol valószínűleg fognak ajánlani egy programot hozzá.

    [ Szerkesztve ]

  • ]Phobos[

    senior tag

    válasz stvnppp #5 üzenetére

    Igazából az proxy hiba miatti tripla( vagy ilyesmi ) - és mivel senki nem nézett be, nem láttam értelmét töröltetni.. Köszi a tippet, megnézem! Alcoholt is próbáltam annó :(

    Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

Aktív témák