Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Urna

    tag

    válasz leweegee #92906 üzenetére

    Értem értem .. akkor kell nézzek új panelt.
    Kérdés hogy mire figyeljek hogy jó legyen a helyére? Kell nyilván a képarány meg a képátló, meg hogy 20 pines csatit használjon, az tiszta. Mi van még amire oda kéne figylejek? Az pl hogy egy ilyen inverteres vagy nem, illetve hogy a mostani board invertere jó-e egyáltalán azt hogy csekkolom? Ez a CCFL lesz ?
    Találtam most pár oldalt amin vannak hasonlóak de nekem nem mond sokat egyik se.. se az oldal hogy mi megbízható / ajánlott, se a termék. Pl.: [link] ez, illetve [link] ez a kettő közt igazából csak a fényes / matt difit látom. Aztán [link] ez pl csak nagyobb felbontású de LED-es szóval asszem ez nem lesz jó.(igazából a projekt miatt a nagyobb felbontás nem igényelt, de itt asszem csak ennyi a difi a felsőkhöz képest)
    [link] Ez is pl nagyobb felbontás (bár kissé sokat kérnek érte szerintem, de lehet hogy csak a korábbiak miatt sokallom.
    [link] Vagy ez pl, lehet hogy jó lenne de kicsit kevés az infó.
    Van esetleg ajánlott oldal ezekre, vagy az lenne ha jobb ha bontókba házalnék fizikailag? Akár az adapterrel karöltve hogy kipróbálhassam megvétel előtt?

    S10 + Galaxy Watch 3

Új hozzászólás Aktív témák