Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • Már várja a startpisztoly eldördülését a Gaudi 3

    ph Az Intel új AI gyorsítója termékcsaládjának utolsó mohikánja lesz.

  • Wooting 80HE teszt

    gp Megérkezett a játékos billentyűzetek koronázatlan királyának nagytestvére, a TKL méretű Wooting 80HE, amelyet az elsők között próbálhattunk ki.

Új hozzászólás Aktív témák

  • peanar

    senior tag

    válasz peanar #7473 üzenetére

    Bocsánat, kifutottam a szerkesztési időből!!

    Még annyi, hogy:

    Ami még meglepően jól működik és örülök is neki, az a guhli telefonról való fénykép/videó megosztás!
    Aki nem tudja, a google telefonok nem a miracast szabványt használják.

    Szívtam az előző tévével is (LG), mivel rendelkezem amazon fire TV Stick-el, így nem akartam beruházni egy google chromecast-ra is....viszont most már nem is kell.

    A VIDAA alkaplamással (eddig hibamentesen) könnyen és gyorsan megoszthatóak a telefonon található médiafájlok (fénykép, videó, zene).
    Igaz a zeneátvitelt nem próbáltam, valamint nem teljesértékű telefontükrözés, de nekem ez bőven megteszi.

    Kodit még nem próbáltam a tv-n, viszont amire én használom, arra (egyenlőre) elég a gyári megoldás is, miszerint PC-n lévő filmeket helyi hálozaton megosztva eddig zökkenőmentesen lejátszotta (mkv) a tv.

    Nekem és kis családomnak bevált a tv, bőven előrelépés az előzőhöz képest, szóval örülünk.....és reméljük, ez az öröm még sokáig kitart✌️✌️

Új hozzászólás Aktív témák