Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DjDanee87

    addikt

    válasz DaveNo1 #15608 üzenetére

    Szerintem lehetetlen volna megcsinálni, hogy mind az 50+ hero vállalható legyen kompetitívben. Sok között nincs nagy különbség működésben, és ugyan azt a célt szolgálják adott meccsen = van egyértelműen jobb pick két hasonló hero közül.

    Liming óta megjelentek:
    Xul
    Dehaka
    Tracer
    Chromie
    Medivh
    Gul'Dan

    Xul elég sokat van játszva, erős hero.
    Dehaka 1-2 pályán erős tud lenni dupla warrior felállásban bruiserként. Előfordult már többször, hogy banolták is.
    Tracer néha feltűnt, de a mostani nerf után szerintem nem látjuk többet, amíg nem változtatnak valamit rajta.
    Ha Chormie Q-ja sebezne mindent akkor nagy valószínűséggel ő kerülne a metába és más mage esne ki helyette. Kompetitívben talán 1szer láttam, akkor is kikapott a csapata, hiába volt iszonyat herodamage-e.
    Medivh a legutóbbi buffja óta kezd elterjedni, láttam már NA és EU qualifieren is párszor. Amint jobban megtanulják a csapatok a használatát, ami nem egyszerű, szerintem fogjuk látni eleget.
    Gul'Dan a heroicján kívül gyenge, a többi mage erősebb nála teamfightban. Még elég friss, meglátjuk kap-e buffot majd.

    Én nem tartom olyan rossznak a jelenlegi metát. Szerintem több hero van használva most, mint mondjuk fél évvel ezelőtt. Ha csak a warriorokat nézem: Dehaka, ETC, Sonya, Anub, Arthas, Diablo, Johanna, Leoric, Muradin, Tyrael mind előfordulnak tournamenteken.

Új hozzászólás Aktív témák