Hirdetés

Aktív témák

  • artesz

    tag

    Sziasztok!

    Lassan kezd elegem lenni ebből az egész ***** gépből!

    Helyzet a következő: Csütörtökön eladtam a Sapphire 8500Le-et, mondván veszek 1 másikat, ami egyszerre tud 2db CRT monitort kezelni. Ugyebár nem mindegyik tudja( ált. az OEM kártyák DVI csatlakozóján nincs analóg jel, azaz a csatlakozó jobb oldalán csak 1 csík található a csík + 4 pöcök helyett)! Ezek után megrendeltem az E-connect-nél 1 db Sapphire 9100 dobozos kártyát, mondván a dobozosokban van DVI->CRT átalalkító. Na erre pénteken kiderült, hogy mégsem! (Itt köszönöm meg az E-connect eladóinak a hozzáállását, mert angyon kedvesek voltak)
    Hazafelé beugrottam a Magicomp-ba( Őket is csak dicséret illeti), mondván hátha van elfekvőben 1 akármilyen Radeon kártyájuk, amihez van átalakító. Kaptam is 1 PM 9100-est. Hazahozom, szopás ezerrel, mert nincs kép. Telefon a boltba, mondják vigyem vissza. OK. Visszavittem, kaptam helyette 1 a raktárban találta Sapphire 8500Le-t, melyhez szintén van átalakító. Kártya hazahoz, berak megy minden f**án 1 darabig.......
    1szercsak kép elm1, helyette mindenféle szines alakzatok jelennek meg a monitoron..... Na itt kezdett elegem lenni az egészből.
    Első körben gondoltam driver hiba, felraktam az XP-t de csak nem szünt meg a dolog.
    Itt tartok most!

    Kérdés:
    1.) Lehetséges, hogy mind a 2szer rossz lenne a kártya?????
    2.) Ha nem, akkor mi lehet a gond????

    Még annyit, hogy csütörtökön még teljesen okés volt minden a régi kártyámmal.

    üdv artesz

    Kérlek privit írj, e-mailt ritkán nézem....

Aktív témák