Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mik_i

    tag

    Sziasztok! Egy filmet nem tudtam rendesen lejátszani a gépemen, mert a közepén mindig lefagyott. Leellenőriztem a fájlt egy programmal és a közepe tájékán elakadt "Hiba: I/O eszközhiba miatt nem lehetett a kérést végrehajtani. (Check)" üzenettel.
    Ezek után ránéztem HD Tune programmal ami az alábbi eredményeket adta:

    Mit lehet ilyenkor csinálni a vinyóval? Mehet a levesbe, vagy használható még azért? El lehet különíteni valahogy a hibás részt, hogy a jövőben ne történjen rá adat írás és ezáltal ne vesszen el adat?
    És a lényegi kérdés: ez előjele annak, hogy a közeli jövőben meg fog dögleni az eszköz, vagy ez azért ennyire nem egyértelmű és nem kell egyből a boltba rohanni cserélni az eszközt (jó lenne, ha nem kéne...)

    Köszi előre is a válaszokat!

    [ Szerkesztve ]

  • Mik_i

    tag

    válasz Zsivaagoo #32841 üzenetére

    A vinyó gépbe van építve és 2 részre van particionálva 300 - 1060 Giga arányban. A rendszer rész 75%-a szabad, viszont a második az rendszeresen tömve van, általában olyan 30-50 Giga körüli szabad hellyel.
    A konfig i7, 8GB RAM, Win7 Ultimate 64, a vinyó pedig egy Samsung 1,5TB (lentebb az info kép)

    A második partíció egyébként már régen volt formázva, mert rendszer újrarakáskor nem szoktam bántani.

    Az "Interface CRC error count" újraindítás után is változatlan értéket ad, nem változik. Vagy ennek nem kell folyamatosan növekednie bootolás után az idő előrehaladtával ha valóban kábel hibáról van szó?

    Milyen további infora lenne még szükség? Köszi!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák