Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haly

    őstag

    válasz ggg666 #31029 üzenetére

    8 éves üzenetre válaszoltál :B

    Én ügyemben: fejlemények!
    Szeretem a logikát keresni mindenben, így tettem most is, és találtam is a történtekben :K
    Nos, a gép bootképtelenné tétele igen egyszerű, át kell rakni másik sata csatlakozóra a merevlemezt, kikapcsolt állapotban. Arra, hogy nem bootolt be a gép, ez a magyarázat. Ha beállítom, hogy a 3. sata portról bootoljon, akkor teszi a dolgát szépen. A lekapcsolásra is találtam magyarázatot!
    Mikor ugye bootolna be a gép, akkor néha-néha lekapcsolt, mintha kihúztam volna a kábelt.
    Nos ez meg akkor történik, ha:
    1. Átrakom a merevlemezt egy másik sata csatira.
    2. Ez után belépek biosba
    3. A biosból a beállítások mentése nélkül kilépek.
    Ekkor elkezdi a gép betölteni a windowst, de ugye arról a sata portról akarja betölteni, amelyen semmi sincs, nem hogy működő merevlemez. Nemes egyszerűséggel lecsapja magát az áramról. Ez esetben is, ha beállítom a bootolni kívánt merevlemezt, akkor teszi a dolgát.

    Tehát eddig ezek a misztikumok meg vannak oldva. Egyedül arra keresném a választ, hogy a 33 crc hiba mitől keletkezett, illetve miért tekert a vinyó 100%-on, és miért van 9ezer disk hiba az eseménynaplóban.
    Most egyelőre szemet hunyok az ügy felett, aztán a későbbiekben meglátjuk, hogy jelentkezik-e a hiba. Ha igen, akkor visszatérek.

Új hozzászólás Aktív témák