Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NyMRooD

    őstag

    válasz Kaba #6230 üzenetére

    Remélem, úgy lenne korrekt, bár januárban sem tájékoztattak senkit a kompatibilitás módosításáról, ami szerintem baromira nem korrekt.

    Alex91: igen, de egy 60-70 ezres dobozzal nem sokat értem volna a kijelző nélkül :) Egyébként nekem a gondom a tájékoztatás hiányával van, néz fel az HBO Magyarország facebook oldalára, 0 infó a témában, ha valaki rákérdez, azt a kommentet átugorják, az időben rákövetkezőre megy válasz, erre meg semmi.

    u.i. Egyébként (többek között) pont azért vettem WebOS-es tévét, mert ezt a rendszert találom a legkényelmesebbnek, eddig kb minden olyan app megvolt hozzá amit akartam, vagy előbb utóbb megjelent, androidTV és ios(tv) szerintem nincs olyan kényelmes, de gondolom te se szivesen váltanál egy olyan megoldásra ami neked kényelmetlenebb. Ráadásul az ios baromira zárt is, ott nem elég ha a szolgáltató elkészíti az appot, még bezavarhat az, hogy az apple-nél éppen milyen lábbal ébredtek fel reggel (lásd pl xcloud app, ami már rég kész van), akkor már inkább megpótolom azt a pénzt (talán nem is sokkal kell) és veszek egy xbox series s-t.

    PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

Új hozzászólás Aktív témák