Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz sutszi #5030 üzenetére

    nekem mondod?:)
    notebook és router-usb meghajtón, ezek közt ment oda-vissza másolás kábelen, gigabites lan van a gépben
    a flipes modem-ruterrel és az asus-szal is ugyanazok az értékek, tehát lehetne a gyenge láncszem a notebookban levő lan is akár, de van egy olyan sejtésem h nem ott a gond, van több és más fajta gépem, megnézem még holnap azokat is

    tegnap már 720p-s mkv is belggolt az asus routeren wifin, rohadtul érzékeny rá hol van a notebook, tegnap egy másik notebook volt a forrás, még egy méterrel odébb, ez jgy nem jó ( : 40GB-os mkv volt a max, amit szaggatás nélkül átvitt

    semmi mást nem szeretnék, csak ne kelljen rohangálni külső usb házzal, vagy notebookkal, hanem a notebookról valami klienssel tudjam vezérelni a home serverre való torrent töltést, a home server se érdekel onnantól, nem akarom elérni az egész világegyetemből, csak a lakásból kell a tv-nek elérnie a letöltött tartalmakat
    tiszta nyugodt volt az éetem, amíg meg nem vettem a tv-t, aztán el nem kezdtem a serviozást 4k-val ((( :

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák