Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #51242752

    törölt tag

    Na akkor megosztom veletek kínomat, hátha van itt aki elég okos hozzá. Én már 3 hetet végigkinlodtam vele, végigkerestem a netet, de megoldani nem tudtam.
    P35C-DS3R
    Realtek ALC 889A alaplapi hang.
    Win XP sp3 alatt minden telepitve Microsoft UAA uccsó verzió, Azalia codec 1.72-1.88-ig minden kiprobalva.
    Problema: filmek, mp3,-ogg lejatszas alatt sercego, sistergo hang hallatszik idonkent gyakran a csendes reszek alatt - (mint amikor tul nagy fesz megy a hangszorokra, de itt nem errol van szo, halkan is jelentkezik csak halkabban)
    Ami erdekes.
    Winamp alatt nincs ilyen. Ott minden jol szol még a filmek is.
    Másik partícióra feltettam a Win XP sp2 + Microsoft UAA korábbi verziót+ 1.80 Azalia codecet
    és ezzel minden ok!
    Tehát meglátásom szerint az SP3nál van csak a gond. illetve akkor nem engedi feltelepíteni a micosoft UAA-nak csak a legutolsó verzióját, mert a korábbiaknál kiírja, hogy a rendszer frissebb service packot tartalmaz mint amire updatelni akarok.
    A legújabb verzió az US könyvtárban a kb835111.exe filet tartalmazza csak ezzel tudom a Microsoft UAA-t feltenni. Ami furcsa hogy 2004.03.01 a file keletkezési dátuma, míg a régebbi verziókban 2005.01.10-es telepítő fileok vannak.
    Tehát úgy tűnik az SP3 alatt a Microsoft UAA driverrel van baj, amiből csak az uccsó verziót lehet föltenni, ami valójában régebbi.
    Valakinek van Ötelete? Sp3-ról nem akarok lemondani mivel tökstabil az XP végre

Új hozzászólás Aktív témák