Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Dryman

    aktív tag

    válasz Jazzos #6267 üzenetére

    Hello!
    De van, 1800+ Palomino jött tegnap egy lapban, mivel a lap kuka, így a proci felszabadult és új gazdájára vár......
    Viszont ára van, de drága....Asus M2N alaplapocska xaraxik, PS2-es érzékelés hol van...hol nincs, de inkább mint a mesében...hol volt hol nem volt, aztán 1 napig megint van, majd 10 percre megint nincs......szóval ha nem lett volna idehaza ez a céges USB-s kramanc, akkor valszeg a lapot szétvágtam volna, annyira felbosszantott....
    Kezdődött minden az USB-s egérke felismerem felsem dolgaival, ha nincs usb-s egér akkor van billentyűzet, ha van egér, akkor meg nincs bilentyű....ájjájjáj.... asszem iszom valami töményet, ez megviselt....
    Mért pont én szopok megint Ánusz alaplappal? :O :O :O

    A "Tanulság": az egész problémát az a fránya Webcam csinálja, amit véletlenül ugyanabba az usb roothubba dugtam...egy hub= usb port....
    szóval az egér és a webcam ugyanabban az integrált eszközben találkozott egymással, és mielőtt kezet ráztak volna, elkezdték egymást löködni majd anyázni, ugy hugy szinte kihalllatszott az alaplapból....mondom én hogy asus=ánusz...
    arrébraktam az egeret a hátlapi felsőbb usb-kre, és megszünt a gebasz perpillanat, sőt a jó kis péeskettes kedvenc billentyűzetem is életre kelt.....
    hogy mik vannak.....:)
    erre meg a kereskedő mondaná hogy nincs baja a lapnak, juzer error....
    erre meg én mondom azt, hogy nagy xart, asus egy végsőkig egyszerűsített faék hardverekből összetákolt alaplapokat gyártó alsókategóriás nagyképű trehány és tróger gyártó.....

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák