Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsombe

    senior tag

    válasz Teasüti #59209 üzenetére

    Vagy én nézek valamit rosszul, vagy rosszul vágtad össze a képet, de a két oszlop ugyanazokat a teszteket mutatja.

    ''Élni annyit jelent, mint nevetni a halálon és belehalni a röhögésbe.'' - Boris Vian

  • MC Pite

    veterán

    válasz Teasüti #59209 üzenetére

    Ezt mondjuk tudtuk eddig is, hogy hóban nincs semmi szégyellnivalója a 4S gumiknak, csak jégen van igazi előnye a télinek, illetve csont keményre taposott havon.

    Ez így van, ezt mondjuk egyre többen. :K
    6-8 éve nem voktam ezekkel az adatokkal, véleménnyel népszerű, de egyre többen nézik/fibtokják meg. Plusz ezidő alatt fejlődött szépen a 4S ipar is.

    Szerk: Wet brakingben hasonló, handlingben a téli jobb, aquaplanningben meg inkább a 4S szokott jobb lenni általában.

    Más:
    Meglepő, hogy milyen kicsi, kb 0 komfortban a két szettem között a különbség.
    19,8 vs 16,9kg, 205/55R17 vs 205/60R16, mindkettő 92-es.
    A nyárin az XL-es Primacy3 sokkal kevésbé volt rugalmas mint a 92-es Primacy4(fél kg a difi az 5mm-es régi és új P4 között), kb mintha egyel ballonosabb kerék ment volna fel.
    Mentem még egy kört nyomást korrigálni, bő 1 - 1,5 tizeddel csökkentettem, nem sok difi van.
    Igen, én vagyok az a faszi, aki autón, bringákon tizedeken rágódik, tesztel, méreget. Főleg montin nagyon fontos, de országutin, a kislányom bringáján is sokat szórakozok vele. Autókon is mindig eljátszok vele, meg fogyit is mérek, de ott nem szokott nagy különbség lenni. Max akik a régi iskolát lövetik és hátra túl sokat írnak, meg amikor azt írja a könyv, hogy mire elérek a kútig, már 0,3 barral többre kellene fújni. Aktív tpms-el ezt figyetem sokat, 205/55R16 meg 195/65R15nél télen egy 0,02-0,03, nyáron a napos oldalon max 0,2b (peres guminál több). Szóval mint sokszor, a manuálban faxság van beírva.

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ: Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák