Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • icons

    addikt

    válasz keIdor #1638 üzenetére

    "Belegondolva a tartalom már biztosan kész 100%-ig, 8 hónap meg bőven elég arra, hogy megírják két hardverre a játékot."
    Én is ezen a részen gondolkodom, hogy vajon mi lehet az, ami miatt csúsznak. Most kezdtem el nézelődni játékfejlesztés területén ,úgyhogy semmi tapasztalatom nincsen, de én biztosan elsőként a grafikai motorral kezdenék. És alulról-felfele építeném fel a játékot. Tehát a tartalom lenne a legutolsó.
    Amennyiben most elkezdik újraírni a motort, gyakorlatilag mindent újra kell csinálniuk az elejétől, ami egyértelműen nem éri meg. Legalábbis én így gondolom :). Ha lesz időm, utánaolvasok.

    De a konzolra való fejlesztésnek pont az a lényege, hogy maximálisan a hardverre írják a játékokat. Ha jól tudom, akkor a GTAVös videók pedig játékmotorral készültek már (nyilván azért volt vele utómunka), tehát tényleg mindent kezdhetnének előlröl (nem beszélve arról, hogy akkor az eddigi tartalmat is újra végig kellene tesztelni).

    De bárcsak az új konzolokra jönne ki, és akkor ha kiadják egyszer (tán) PCre, akkor nem valami csökevényes vicc lesz (GTA elég sandbox ahhoz, hogy a régi konzolokra már sok legyen szvsz).

    Szerk.: általánosságban: az teljesen biztos, hogy nem nézték be 4hónappal. Annál azért több tapasztalatuk van. Remélem hogy valami nagy dologgal készülnek, és azért csúszik ennyit. De inkább csússzon, és legyen nagyon jó, minthogy kiadják idejekorán. Azért a R* csapata érti a dolgát, ha azt mondják késik, biztos jó okuk van rá. (feltéve, hogy nem a PR csapat szólt le, hogy jó lenne egy picit később kiadni:D)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák