Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alexios

    veterán

    válasz Kobe #34363 üzenetére

    Hát nem tudom. Szerintem ha valaki tényleg meg akar tanulni gitározni, akkor igazából ezek közül bármelyik választja nem az fogja visszatartani amúgy, akármilyen dalok is vannak benne, én tartom, hogy a legjobb neten elérhető anyag még mindig justin oldala, összeszedett, rendszer alapján megy, ha akarsz dalokat is tanulhatsz hozzá, stb, mindezt ingyen. Ráadásul a dalok is egy ideig fontosak, aztán egy szint fölött jó eséllyel meg tudja oldani magának az ember, ha mást nem tab alapján, jobb esetben füllel.

    A "gond" akkor van, ha igazából valaki szeretne megtanulni, de nem annyira, hogy a szükséges munkát is beletegye, szerintem erre reakció a csilivili gui, mert szerintem én mondtam már a topikban is, de se a yousician, se a rocksmith nem a legjobb oktató anyag, előbbiben legalább valami struktúra féleség van, utóbbiban meg semmi - de sokkal jobban leköti a figyelmét annak aki nem akar tanulni csak szórakozni.

    Szerintem ennél nagyobb világmegváltás nem is lesz, amíg nem lesz valami tabletta arra, hogy másnapra Hendrix legyél :D Jelenleg nagyjából minden típusú érdeklődőre lehet találni már valami oktató videót, szoftvert, akármit, én nem tudom elhinni, ha valaki azt mondja hogy a hiányos anyag tartja vissza, és nem a gyakorlás hiánya, azt meg semmi nem tudja pótolni, akármilyen neves gyártó csinálna akármilyen felületet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák