Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Den

    veterán

    válasz PeliScan #36 üzenetére

    jaaa, hogy használtan vetted... így pláne kár egy márkát lehúzni. te egy rosszindulatú eladótól vettél egy rossz, hibás gépet, amit lehet leejtett, leöntött, stb... ezalapján levonni azt a következtetést hogy a gericom mint márka úgy überalles szar, hát... érdekes...

    tényleg aszitted hogy egy gericom notinak ez a rendes gyári állapota?

    tudom hogy a fényképezők nagy barátja vagy. tegyük fel hogy veszel használtan egy canon gépet, amit elem híjján nem próbálszz k mielőtt elhozod (nagy felelőtlenség), majd othon mikor kipróbálod, látod hogy a zoom recseg, ráadásul csak akkor műxik ha közben szorítod a gép jobb alsó sarkát, ha lekapcsolod a kijelzőt a háttérvilágítás égve marad, a képekről hiányzik a vörös csatorna,és egy karc van az objektíven. ezekután mivel már nyolc nem canon géped volt, levonod a következtetést, hogy a canon gépek szarok, és soha többet.... :)

    www.simson4t.hu

  • biokill1

    tag

    válasz PeliScan #36 üzenetére

    Sziasztok!

    Én is némi ellenpéldával szolgálhatok. Nekem Gericom Blockbuster van ATi Radeon 9600al és szakít mint állat. :DD És az 1400X1050 es felbontás se semmi 15''on... Bár mondjuk ez a gép gericomból már a drágább kategória volt.

    Néhányszor előfordult, hogy nekem se akart elindulni bekapcsolás után. Aztán rájöttem hogy az USBre dugott bekapcsolt HP PSC 2175 miatt. Úgyhogy ha esetleg nem indul csak kikapcsolom a nyomtatót.

    Viszont egy kérdésem lenne. Van benne ez a csodálatos beépített MP3 lejátszó.
    (Aki nem tudná miről van szó, itt egy link: [L] http://www.acomp.hu/update/p106e7ax4922.jpg [/L]. ez a csoda a touch pad alatt van. 6 gomb, a hangerő szabályzó és egy LCD kijelző ami persze csak karakteres (számokat ír ki) )

    Ez a csoda azt tudja, hogyha nincs bekapcsolva a gép és benyomom az MP3 gombot, akkor nem kapcsol be a monitor, nem bootol be, csak lejátsza a C:\MP3 könyvtárban vagy a CDn elhelyezkedő zenéket.
    Ha pedig winfos alatt nyomod be a gombot, bejön a Gericom saját fejlesztéső és hát elég ratty MP3 lejátszója. A neve csak ennyi: MP3 Player :DDD

    Szóval az érdekelne hogy nem lehetne a gombokat winamp vezérlésére használni? nincs hozzá vmi plugin?

    rejtett up! :D

Új hozzászólás Aktív témák