Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Keddkem

    csendes tag

    válasz Parson #5460 üzenetére

    Szia!
    Azzal egyetértek, hogy a Pro/E fejlesztői nem csináltak nagy csinnadrattát az utóbbi években. De úgy látszik, a PTC a Creo-val nagyot akar dobni. Júniusban kiderül. Állítólag a PTC felhasználók konferenciája után kezdik el szállítani. Érdekes lesz látni, hogy ez mennyire borítja a mostani viszonyokat. A többiek is iparkodnak, ez a felhasználóknak csak jó lehet.

    Érdemes megnézni ezeket a videókat:
    [link]

    Nekem tetszik az a filozófia, hogy a különböző szerepkörökhöz különböző, előzetesen bekonfigurált alkalmazást adjon. Ilyent nem láttam még sehol. Ez a koncepció + az Office 2010 felület lehet, hogy tényleg drasztikusan leegyszerűsíti a használatát.
    A tudásával eddig sem volt probléma, most meg egyszerűbb lesz, mit a SolidX-ek? Én már kíváncsian várom mi lesz ebből. De az is lehet, hogy a PTC marketingje már megint jól dolgozik:)
    Jó sok különálló, de mégis együttműködő "APP" (alkalmazás) lesz a Creo, de a legfontosabb app a Creo Parametric lesz, ami tulajdonképpen a WF 6. Erről meg már egy éve láttam előzetes bemutatót a magyar forgalmazó rendezvényén. Ha ilyen sokáig dolgoztak rajta, valszeg nem nem lesz olyan bugos, mint a Wilfire 1 volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák