Hirdetés

Aktív témák

  • RATM

    csendes tag

    válasz rumkola #3200 üzenetére

    rumkola: kösz a segitséget, megmondom miért gondolom hogy a gépem 3x annyit fogyaszt:

    minden haverom aki szintén egyedül lakik ugyanazokat az eszközöket használja / nem használj a háztartásban (hűtő, lámpa, számitógép, mosógép néha, mikró néha) namost nem használok semmit ami fűtást generál ami sokat vinne, még hajszárítót se, sőt 5 éve nincs kábelTVm mert utálom a TVt tehát még az se visz sokat és semmi más elektronikát a gépen kivül nem használok. :D A többiek 2800-3000es vilszámlát fizetnek én, mivel régi a hűtőm a 6700as villszámlánál azt hittem az romlott el, kihuztam és megnéztem kb mennyit visz csak a gép naponta... még lámpát se használtam... láss csodát 8-11 KWh jött ki ugy hogy még csak fél napot se ment egyhuzamban... fogalmam sincs hogy lehet, lehet az óra szar? Valaki villamosmérnök meg tudja mondani hogy egy 400Wos táp mennyit fogyaszt ha tegyük fel maxon menne + egy 19es monitor és egy 5.1es hangfalszett ? :DDD Kösz előre is... bár mivel semmi más nincs tényleg bekapcsolva tényleg tuti hogy a gép viszi és ezen nem nagyon tudok csökkenteni, hacsak nem a tápom szar... Ja és valaki tud mondani hűtőmárkát és tipust ami rámegy egy eVGA 6800GTre?

    ASUS P4P800E Deluxe, P4 3200, OCZ PC3200 DualDDR, eVGA 6800GT, SB Audigy2 ZS Platinum Pro

Aktív témák