Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • net84

    őstag

    válasz SacRiFicE #394 üzenetére

    sajnos, amíg Magyarország nem képes felnőni a feladathoz (és mi emberek sem), addig hadakoznunk kell (tisztelet a kivételnek - vannak még olyan helyek, boltok, ahol tudják, mikor mit lehet/kell tenni, hogy a vásárló is jól járjon)

    egyelőre csereigazolásra várok még mindig (hétfőn szerdára, szerdán csütörtök délutánra ígérték), de a bolt ahol vettem, már jelezte, hogy 1 héten belül elvile tudják cserélni...sulinetes monitor esetén is elálhatók attól, hogy ugyanilyen típusú monitort kérjek igaz?

    Más:
    belebotlottam egy cipő ''információs'' lapjába, amit vásárláskor a cipő mellé (ha jól tudom, erre törvény kötelezi az eladót) adtak...szerettem volna kideríteni, hogy a Párom által vett akciós papucsra (990.-) hogyan vonatkozik a jótállás, de mindenhol csak szavatosságról van szó...
    azt tudom, hogy a ferdeszemű boltosok rendszeresen próbálják eljátszani, hogy 1000huf alatt és az akciós termékre nincs garancia...de mi van a cipő esetében? 1000huf alatt van, IT cuccnál, ha jól rémlik, akkor blokk ellenében 6 hónap gar van rá

    Read only...

Új hozzászólás Aktív témák