Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Keitaro

    addikt

    válasz FreeM #42 üzenetére

    No akkor megint sorba, bár kezdessz kicsit fárasztó lenni...
    Flessnek elég igaza van, ott elég valószínű, hogy soft probléma van. Hiába kötözködsz erre még a hülye is rájön. Egy HL2-ben pedig, hogy miért teljesít roszabbul az FX arra ott rejlik a magyarázat a CineFX-ben. Olvass utána, mielőtt pattogsz.

    A másik : igen ez az egyik kedvencem, de sosem mertél reagálni rá, ezért kénytelen voltam ilyen sokszor belinkelni. Carmack kapott igéretet, de nem lett belőle semmi, és nem is lesz. Igérgetni bárki bármit tud, és az nV szokott is, aztán mit kapunk? Pár driver cheatet. Kössz nem kérek belőle...

    Ha mindíg, akkor régóta is. (Általános iskolai matematikai logika. Jártál ilyen helyre?)

    Ilyen értelmezésben a ''régóta'' részhalmaza a ''mindig''nek, így a kettő messze nem ugyanaz. A régóta lehetne akkormekkora táv, a mindig sokkal pontosabb. Tudod általános iskolai matematikai logika. Te jártál ilyesmire vagy csak a haverjaid mesélték, hogy létezik? :)

    Igen, nagyon jól írod, te csak hiszel, én viszont tudok! :)

    Carmack nem kaphat igéretet az nVtől egy X-boxos nV driverre, ahhoz előbb mikrósüti kéne tudod? stb stb. Nézz kicsit körül X-Box témában, attól függetlenül, hogy egy kicsit csalóka, az nem egy PC.

    Képzeld volt elég Voodoo kártyám a legröhejesebb az lenne ha pont 3dfx témában kezdenél el ugrálni nekem.

    Nem kerülöm az ''ütős'' kérdésekre a válaszokat. Már csak azért sem, mert ilyet neked még nem sikerült feltenned!

    Aha... ehhez képest a könnyen leüthető labdákat mindig megpályázod, de mikor tőlem kapsz valami komolyabbat, akkor érdekes módon mindig válaszolsz 26 másik embernek engem meg valahogy kihagysz ;]

    A többi személyeskedésedre nem reagálok, ez nem az a fórum.

    Már nagyrészt megtetted. Na, offline pár órára.

Aktív témák