Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Never79

    tag

    válasz inf3rno #47849 üzenetére

    Huu az engem is!

    Ezzel kapcsolatban az jutott eszembe, hogy most a Terepfutas.hu nagy büszkén vallja, hogy műanyag poharakat nem használnak, és hogy más versenyek is el kezdték ezt átvenni (Maratonman, Márkus Öcsi stb. féle versenyek) az ő hatásukra. Hallgatva a Büntetőkör adást, nekem úgy tűnt Csanya nekiment a BSI-nek, illetve Kocsis Árpádnak, aki kicsit más véleményen volt.

    Az FB-n jó kis vita alakult ki, ahol egy kicsit "nemzölden" gondolkodók jól le lettek hurrogva. Én személy szerint örülök a kezdeményezésnek, és támogatom is, hogy minél kevesebb műanyag pohár legyen, de 3 dolog jutott eszembe a terepfutó versenyekkel és a terepfutó társadalommal kapcsolatban:
    - mért lehet még találni szalagokat a versenyek után akár egy 1 hónappal is az útvonalon?
    - mennyi szemetet szednek össze a szervezők egy terepfutó verseny útvonalán a verseny után?
    - hány terepfutónak jut eszébe összeszedni bárhol is a szemet, ha lát az erdőben (most nem a lerakott építkezési törmelékre :( gondolok, csak az egyéb dolgokra)?

    Szóval ez a dolog szerintem nem fekete és fehér egyelőre.

Új hozzászólás Aktív témák