Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • itouchfan

    senior tag

    válasz dabgergo #41371 üzenetére

    Nincs órám, nincs még semmim se, csak nagy katyvasz a fejemben.

    Egész életemben sportoltam, idén kezdtem el rendszeresebben bringázni nyár elején, aztán egy triatlon "túrát" is megcsináltam augusztus elején, versenynek kezeltem a dolgot, azóta aztán főleg bringáztam, és kevesebbet futottam, de most a rossz idő beálltával ez változna.
    A célom felkészülni egy fél Ironmanre (70.3), ami előtt nyilván futnék FM-t, meg mennék külön monti ill. outi maratonokra is mert a triatlonból a bringa fog meg leginkább.
    Most a téli időszak elindult szeretném elkezdeni az alapozást, amit pulzus alapján csinálnék, és a lassú, hosszabb állóképességi munkákat egy kis erősítő edzéssel egészíteném ki. De a lényeg, hogy szükségem lenne a pulzusmérésre, és az élőben való kijelzésre is, mert nem szeretném a kijelölt zónákat túllépni.

    Azért vagyok gondban, mert olyan eszközt szeretnék, ami megfelelő elsősorban futásra, bringára, de úszni se lenne baj ha lehetne benne. Azért az övek irányába gondolkoztam, mert azt össze tudom kötni bringás GPS computerrel, na de itt jön a kérdés, hogy akkor futás és esetleg úszás közben hogyan láthatom élőben a pulzust (nem akarom magammal vinni kézben a bringás kütyüt :N :D )?
    Nyilván Polar V800, vagy Vantage megoldást jelenthet de nem bánnám, ha ez az egész projekt megállna 40k körül, de használtat nem szeretnék, az olcsóbb órák csuklós mérésében pedig nem bízok annyira.

    „Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

Új hozzászólás Aktív témák