Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ígyvanferi

    addikt

    válasz Alg #18430 üzenetére

    Bár nem vagyok budapesti, de ott azért nem biztos, hogy mindenhol jó futni. Teszem azt pl. amerre ő lakik. Én is inkább választanám, hogy a szigetig mondjuk bkv vagy bringa, aztán ott már mehet a futás.

  • bencze

    senior tag

    válasz Alg #18430 üzenetére

    Próbáltam de valamiért nem jött be, nem szerettem. Szigeten jobban szeretek futni. :) Napi 24 km-t biciklizem munka miatt, erre jön rá a futás miközben van 20kg feleslegem is. Épp most próbálom a futást kicsit strukturálni mert neveztem spar maratonra. Emelni akarom a heti km-t + variálni az edzéseket (eddig csak kocogtam úgy random) + fogyni is kell "sürgősen" másként nem fog menni. Nem tartok ott, hogy erre rájöjjön heti cca 30 km csak közlekedésre. Biciklivel majdhogynem be sem melegszem, azzal ideális, most néztem talán 10-12 perc ha gyors útvonalon megyek (Fiastyúk - Váci - Vizafogó / Népfürdő - Árpád híd).
    Oda is csak azért mennék mert egyrészt itt a környéken futottam vagy 3-400 km-t mióta itt lakom de nem sikerült igazán megszeretnem, másrészt a telefon GPS-e kicsit kínlódik épületek közt, bizonyos edzésekhez nem árt ha mondogatni tudja nekem mikor mit csináljak (most Endomondo edzéstervvel kísérletezem ).

    Szóval egy relatív hosszú és bonyolult folyamat során a hátizsák tűnik a legjobb opciónak :) azzal még télen is meg tudom ugyanezt csinálni ha akarom, futócucc + szálzáró réteg.

    ps. a bkv tiszta jó opció lenne ha a 26-os vonalán laknék, átszállással már nem annyira buli...
    ps2. valszeg elmegyek decába amikor tudok és kipróbálom ezeket lássuk melyik mennyire tűnik kényelmesnek, köszi a tippet, azt is megnézem.

    [ Szerkesztve ]

    -= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

Új hozzászólás Aktív témák