Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Archer

    őstag

    válasz runner 125 #215 üzenetére

    Ahol dolgozom cégnél, ott is Husi fűnyírók vannak de őszintén szólva én nagyon nem szeretem őket. Azoknak két gyenge pontjuk van: az önjáró rész meg a gyűjtő. Egyszerűen olyan elcseszett tervezése van a háznak meg a gyűjtőnek (nem vízszintesen áll az alja hanem elég nagy szögben hátrafelé emelkedik :W ), hogy csak bizonyos bolygó együttállásokkor tudja telerakni a gyűjtőt. Vagy eltömődik a kidobó járat vagy félig tudja csak rakni a gyűjtőt aztán ott vége. Az önjáró rész meg idővel "elgyengül" (nem ismerem a működését, nem mi szereljük) aztán lehet elég komolyan noszogatni az amúgy nem könnyű gépet. R52S egyébként. Van nekik az a típus, ami oldalt egy csatornán keresztül gyűjt hátra a gyűjtőbe, állítólag az is mindig eltömődik. Szóval kézi fűnyírók terén nem állnak a helyzet magaslatán szerintem. Inkább Honda vagy Viking.

    Persze nem leszólni akartam a géped, kívánom, hogy működjön ahogy kell de engem sajna nem győztek meg. Egyébként ez jellemző az egész márkára, régebben, amíg mindent Svédországban gyártottak meg saját maguk terveztek, nagyon jó gépeket gyártottak, de már össze-vissza gyártanak mindenhol meg ők is elkezdtek címkézni...

    Tsunami73: a második kép Honda HRX?

    [ Szerkesztve ]

    Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

Új hozzászólás Aktív témák