Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xabi78

    aktív tag

    válasz dudika10 #29435 üzenetére

    ne etessük a trollt itt, kérem, nincs itt semmi látnivaló. Hiszen itt mindenki hülye, csak ő a villamos :)) ;]

    Cave canem!

  • ---Lasali---

    Közösségépítő

    válasz dudika10 #29435 üzenetére

    Pontosan arra amit idéztem. Hihetetlen vagy. :Y Utána meg azt mondod hogy kérdőjelet teszel oda azzal fel vagy mentve az előítéletességed alól. Ez olyan mintha én azt mondanám rád utalva, hogy "vajon dudika homokos?" Szerintem meg lennél sértve és személyeskedésnek vennéd, nem menthetném fel magam azzal hogy én csak feltettem a kérdést, én nem voltam benne biztos mert ott a kérdőjel. :DDD
    Bocs az éles példáért de másképp úgy nézem nem tudtam volna elmagyarázni magyar nyelv eme logikáját...

    Egyébként tényleg itthon a társadalom 98% nak fogalma nincs mi az a sennheiser. Viszont a sony ról a 70% azt hiszi hogy az jó. Nekem annó volt még olcsóbb sennheiser fülesem is, MX450 es azt hiszem, valami 3500 ért vettem, egy tescoban 4 ezerért árult sony nál kategóriákkal jobban szólt, szóval ha azt mondod az embernek hogy inkább a sennheisert vegye meg 4 ezerért a media marktba, mert más boltba kb kapni se lehet, azzal is jobb fele tereled a vásárlási szándékát, mintha megvenné a sony -t a tesco-ba.

    De amúgy ezt honnan veszitek hogy az in-ear az kevésbé károsítja a fület? Én eddig pontosan ennek az ellentettjét olvastam mindenhol!
    Itt ahogy átolvastam az utóbbi hozzászólásokat, azt tudtátok felhozni az ear bud ellen, hogy a beszűrődő zajt kiküszöbölendően, azt el kell nyomni a hangerő növekedéssel, és ez a hangerő az ami már károsítja a fület?
    Mert egyébként hogy a füledben az in-ear kb légmentesen lezár (minden más megoldáshoz képest jelentősen), és a membrán keltette túlnyomás és vákum teljesen csillapítatlanul éri a dobhártyád, szerintem az a káros.
    Szóval erről valamit mutassatok már ahol igazolják hogy az inear az bizony maga az egészség.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák