Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KMT

    addikt

    válasz contaxg #4382 üzenetére

    Én úgy tudom, hogy a tranzisztoros erősítőket nem nagyon hatja meg egy átlagos doboz, csak a csöveseket.

  • Henryk

    aktív tag

    válasz contaxg #4382 üzenetére

    Errefelé sajnos nincs semmi komolyabb próbálgatós hely, hozzászoktam hogy vásárlás előtt utánaolvasok különböző fórumokon, alszok rá többet, és rengeteg összehasonlítást, véleményt meg szoktam nézni, head-fin szerintem legalább egy hétig bogarásztam fejhallgató után, zenés, filmes, játékos szemszögből is megközelítve, mert ha egyszer megrendeltem valamit nem szivesen kuldozgetem vissza.
    Meghallgatni mindent úgysem tudok, és lehet pont az maradna ki ami jó lenne, viszont olvasni mindenről lehet, és megfelelő mennyiségű anyag átnézése után eléggé le lehet szűkíteni a kört. Egyébként Egerben lakom, ide mindent csak rendelni lehet, és nincs minden sarkon audio bolt ahol 10-20 fejes közül tudnék turkálni melyik tetszik jobban, sajnos..

    A másik, hogy lehet hogy nekem valami tetszik, és jónak tartom, de más aki már többmindent kipróbált, tapasztaltabb, tud mondani olyat, ami elkerülte a figyelmem, és esetleg jobban járnék vele. Mindig van egy saját kiindulási pont, de legtöbbször nem az alap koncepció marad, és eddig mindig jó irányba változott, hiszen ez az egész fórumozás lényege, mindenki abban segít a másiknak, amihez jobban ért, éppen ezért kíváncsi vagyok a tapasztaltabbak véleményére, lehet hogy ők hallják azt a különbséget, amit én nem veszek észre, és később már hiába.

Új hozzászólás Aktív témák