Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bogyó bá'

    nagyúr

    válasz btraven #104096 üzenetére

    Valahogy sikerült a - valószínűleg bűnrossz akusztikájú - 6 nm-es dolgozószobámat, a (filléres) Monitor Audio Bronze 100 dobozkáimat, a DIY csöves végfokomat totális tápszűréssel, speckábelezéssel, DAC-modifikálgatásokkal az én zenei ízlésemhez (ízlésficamomhoz) passzítani, így a kényszerűségből közeltéri zenehallgatás komoly élményt jelent számomra egész nap. Persze nem minden zene szól jól rajta, de azokat nem is hallgatom.... :))Tidal, Spotify rulez! :DDD Nem koncertélményt keresek (kevés koncerten jártam életemben, azok is mind rossz akusztikájú helyiségben, rosszul hangosítottak voltak), hanem valami idealizált, számomra végtelenül kellemes, élményt adó hangzást. Gyanítom, hogy más a rendszerem hibáit hallaná, és utálná az egészet.... :B

    igen: ha fejhallgatóval is ilyesmit szeretnék, akkor először is illene valami rendes fülest vennem.... :K Mivel a csövekbe (illetve a konstruktőrködésbe) vagyok belebuzulva, így marad a nagyohmos vonal, a többi nálam nemigen jöhet számításba.

    [ Szerkesztve ]

    Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

Új hozzászólás Aktív témák