Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Male

    nagyúr

    válasz prmcsk #978 üzenetére

    ...és ebben te hol olvastad azt, hogy ezesetben a Ferrarit nem büntetik, csak azzal fognak foglalkozni, hogy hogyan szerezte az infót a McLaren? :U


    (amúgy tudtommal a világon minden normális országban úgy van, hogy pl a rendőrség ha szabálytalanul szerzi a bizonyítékot, az nem használható fel... szóval ez nem Magyarország jellemzője...)

  • sh4d0w

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz prmcsk #978 üzenetére

    A cikk írója azt írta, hogy ''öngólt is lőhet'', ami nyitva hagyja a lehetőséget arra, hogy a Ferrarit is megbüntessék, ha van miért. Ellenben ettől még aggályos az információ megszerzése, ami fölött nem lehet szemet hunyni. Pl. bűnszövetkezetbe beépült rendőr ha ártatlant öl, az nem büntetendő?

    Én egyébként azt mondom, hogy ha vki vét a szabályok ellen, azt büntessék meg ''érdemei'' szerint, legyen az vörös, szürke, kék, sárga, fehér stb. autó. Én csak attól tartok, hogy nem lesz komoly, elrettentő büntetés, mert túl sok nagycsapat lehet érintve az ügyben. Csak pl. ilyenkor az a kérdés, hogy amikor a Hondát elmeszelték 2 futamra a szabálytalan üzemanyagtank miatt, akkor most sokkal súlyosabb vétségekért kvázi ejnye-bejnye lesz?

    Ron Dennis eljárása meg minden, csak nem úri angol modor. Szerintem a felmenői között lehettek magyarok; ''ha megdöglik a tehenem, dögöljön meg a szomszédé is''. Mellesleg aki elhiszi az angolokról a fair play-t (nem csak itt, hanem akárhol), az súlyos tévedésben van.


    AMD Power: b-type közelebb jár az igazsághoz. Pénzt csak akkor ad a szponzor, ha van nézettség, mert akkor látszik a reklámja.

    [Szerkesztve]

    https://www.coreinfinity.tech

Aktív témák