Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KilgoreTrout

    senior tag

    válasz Csabex #34845 üzenetére

    [Ez.]

    Nem akarom reklámozni az autóklubot, de szerintem a fiatalabb generációk nem is nagyon ismerik, pedig pont nekünk lenne hasznos.

    Nekem is tavaly javasolták, amikor megállt a kocsi a világ végén (tönkrement a benzinpumpa). Kijöttek ilyennel, megnézték, persze ezzel a helyszínen nem tudtak mit csinálni, úgyhogy rövid időn belül szerveztek trailert - este 10 után vidékre. Már ez is megérte (13k tagsági díj vs 20k kedvezmény a trailer díjából), de azóta volt helyszíni hibakódolvasás (motorhiba lámpa felvillant és alig ment a kocsi - itt a hiba ismeretében óvatosan lábon el tudtam vinni egy általuk javasolt szervízbe), akksicsere (megálltam, utána nem indult az autó - miután tesztelték, h csak az akku hibás, be is tettek újat 30k-ért a helyszínen). Az akkun felül nem kellett fizetni semmiért, és fél-egy órán belül megérkeztek a helyszínre.

    Szóval szerintem ez eléggé megéri, ha valaki hozzám hasonlóan nem ért a kocsikhoz és nincs megbízható szerelő ismerőse. Itt ingyen kijönnek, és ha mást nem is tudnak tenni, megmondják, hogy mi a hiba és hova kell vinni a kocsit.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák