Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz callmeakos #72001 üzenetére

    Nem kötelező megvenni, akinek meg nincs meg, annak jó lehet. Anno trilógiánként volt 20 ezer fölött a BD, most 23-ért lesz a 6 film (steelbook nyilván drágább). A DVD pedig biztos kelendő lesz, mivel szinkronosan eddig csak a Sith-ek bosszúja volt a korábbi trilógiás csomagokban, az összes többi csak BD-n volt szinkronos. Az Xpress-en írtak olyat, hogy a DVD-re lehet, hogy az eredeti, felújítatlan moziváltozat kerül, ebben az esetben viszont nekem is kelleni fog. A legjobb a régi mozis, vagy a Jedi esetében a legelső VHS szinkron lenne, de ezekről álmodni sem merek már, pedig azok a gyengébb hangminőség ellenére is teljesen jók, bár nem is rosszak, jó minőségű VHS-ről bedigizett változatok vannak szerencsére a videótékákban. Engem nem zavar, hogy a 3 film legelső szinkronjaiban nem minden részben ugyanaz a szereplők magyar hangja, a fordítás nagyrészt ugyanaz, de az EP4 legújabb szinkronjában C3PO valami PR managerként mutatkozik be, ha az a változat lesz rajta, akkor viszont kapásból kukázok a megvétel ötletét még a moziváltozat esetében is. Amihez pedig szintén ragaszkodok, nem kell a sok CGI hülyeség, meg Evan McGregor a Jedi visszatér végén, és a helyes választ akarom arra a kérdésre, hogy ki lőtt előbb Mos Eisley-ben a kocsmában.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák