Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr K

    senior tag

    válasz paatrick #161071 üzenetére

    Nekem ezeknek a végével van mindig bajom. Mert addig oké, hogy a túlélők túlélték, és hálásan néznek a naplementébe. De mi lesz azután? Újrakezdik, mondjuk X. századi módszerekkel, persze annyival nehezítve, hogy nincs meg ehhez a tudásuk, és a körülmények sem olyanok, mint ezer éve? A kilátásaik hosszú távon nem valami rózsásak, mert amit könnyen ki lehetett bányászni, azt már korábban kibányásztuk, szóval nehéz elképzelni, hogy visszajuthatnak-e valaha a XXI. századba... De valójában már nekem az sem világos, hogy első lépésként hogyan fognak visszajutni a kontinensre? Vagy honnan szereznek öt év múlva inzulint?

    #161057 Bad Pritt Ezen gondolkodtam egy sort. És értem amit mondasz, el is fogadom, de szerintem itt nem arról van szó, hogy ami nem lényeges, az elhagyható, és nem számít. Végül is az sem fontos, hogy a főhősön legyen nadrág, amikor kilép a lakásból...

    ''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

  • stellaz

    addikt

    válasz paatrick #161071 üzenetére

    De, de én azokat a részeket átugrottam :D
    Moziban lehet, hogy agyfaszt kaptam volna tőle.

    #161073 Mr K
    i. Elvileg egy ilyen helyen felhalmozhatnak olyan termelő cuccokat, amivel újra lehet kezdeni, de hát igen azért ez kérdés lesz. Minden azért nem semmisül meg, marad egy csomó gép, eszköz, szerszám, stb, amivel lehet termelni, bunkerekben is lehet letárolva, stb. A visszajutás valóban érdekes kérdés, nem túl p raktikus ilyen szempontból Grönland, de gondolom ez kellett egy konteós misztikum miatt, de nekem belefért.
    Gyógyzerből fel lehet halmozni szerintem készleteket, de az logikus volt a filmben, hogy pl krónikus betegeket nem engedtek oda.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák