Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ispy

    veterán

    válasz erahurka #134206 üzenetére

    Vagy csak szimplán nem kell ennyi moziterem....én meg már azt várom, hogy mikor lesz egy torrenthez hasonló kínálattal rendelkező megoldás, ami legális és fizetős (gondolom soha). A stream engem nem vett meg.

    "Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

  • Viszlát

    addikt

    válasz erahurka #134206 üzenetére

    Mások az igényeink, más dolgokra vagyunk érzékenyek, szerintem nincs ebben semmi meglepő, vagy rossz. Nagyon jó dolog (lehetne) a mozizás, de azzal kezdeni kell valamit, hogy az otthon elérhető minőség brutálisat ugrott az elmúlt évtizedben, miközben a filmszínházak csak annyit fejlesztettek amennyit feltétlenül muszáj volt. De példának okáért nekem Magyarországon perpill két mozi van a környéken, mindkettő Cinema City, Székesfehérváron és Veszprémben. Egyikre se költöttek egy árva petákot sem a nyitás óta (technikára gondolok, mert az kevéssé érdekel, hogy lecserélték a járólapot a folyósokon), a képminőség borzasztó, a hang fülsértő, de mivel mennek így is a népek (nagy részüknek amúgy is mindegy, hogy mi és hogyan zajlik a vásznon, a lényeg, hogy tömhessék két marokra magukba a kukoricát vagy a nachost), semmi nem kényszeríti őket arra, hogy fejlesszenek és minőségi szolgáltatást nyújtsanak. Ezen talán változtathatna az, ha megszorongatnák őket az otthoni szolgáltatók. Nyilván egy rakat mozi bezárna, de az üzlet az ilyen, ha nem tudsz lépést tartani az igényekkel, akkor lehúzhatod a rolót, ez nem lehet indok arra, hogy visszatartsuk a jövőt.

    "How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Új hozzászólás Aktív témák