Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maajsz

    senior tag

    válasz Louro #121846 üzenetére

    Az IW még szerintem rendben van, de ahogy az időutazás bejön sejthető, hogy lehet rajta fogást találni, mint minden időutazós filmen, még sem ezt okolnám, hogy nem jött be annyira mint vártam.

    Az infinity stone dologhoz annyit, hogy elmondják világosan milyen "lényt" követel egy egy kő megtartása. Ehhez képest Hawkeye úgy tartja a soulstone-t mint egy bizsut. Bár Jane-t is megszállta az aether, bár ott konkrétan nem kő formájában volt, de azt mondták kinyírja ha nem szedik ki előbb utóbb.
    Ugyanakkor a gauntlet dolog is érdekes, hiszen az univerzumban csak a törpe tudott ilyet készíteni, itt meg Tony lazán összedob egyet, majd használja is. A film előtt kb annyit tudtam elképzelni, hogy valahogy az über fejlett armorjába maximum egy db követ tud integrálni és használni limitálva.

    Amit Thor karakterével csináltak, az nekem sem tetszett igazán. Az elején még vicces volt, amint megláttam a söröshordókat még el is sütöttem, hogy mingyá' kapunk egy dagadt Thort és lol jött is. De utána, az hogy ennyire itt tartották a karaktert, gyk egy csöves hobóként nem jött be. Még azt is elnéztem volna, hogy megdörgeti a baltát azt vissza áll gyúrós formába, úgy is elő tudta volna adni ezt a mentálisan megtört dolgot, sőt kicsit jobban rávilágíthattak volna erre, hogy ezért ennyire nerf. Az IW-ben sokkal jobban tetszett a karakter, sőt még a Ragnarokban is.
    Azt egyébként teljesen elnézem, hogy Cap használja a kalapácsot, de kicsit ezt is felvezethették volna, vagy kínlódhatott volna vele "belerázódásként", nem pedig azonnal úgy hadonász vele mint aki ezer éve ezt csinálja. Bár idő hiányában ez lehet nem fért bele.

    A végén érhető, hogy Tony búcsúztatóján van a hangsúly, de azért Natasha-ét is kicsit jobban kifejthették volna több résztvevővel.

    Összességében részemről kevéssé érződik filmnek, inkább egy kizárólag moziba szánt "produkció" hangulat az egész, jó és gyengébb jelenetek összefűzéséből, egy nagy lapát fan service illetve súly adó (legalább is adni akaró) veszteségekkel.

  • PuMbA

    titán

    válasz Louro #121846 üzenetére

    Ja. Az is mindent elmond, hogy a Rotten-en 96% a film. Itt a Filmvilág topikban objektívebb kritikák vannak a filmmel kapcsolatban, szóval nem értem, hogy mit szívtak. Más filmeknél belekötnek mindenbe, itt meg teljesen átnéznek több film kvalitási hibán.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák