Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #96349952

    törölt tag

    válasz #53932800 #103368 üzenetére

    Szerencsére ezek nekem kimaradtak, nálam a kánon szigorúan csak a 3 eredeti film, illetve a három, Lucas-féle előzményfilm, úgyhogy a vadhajtásokról mit sem tudok. Ez a két új, posztmodern, lélektelen, fantáziátlan szarság sehová nem fér el nálam - és egyre nagyobb az esélye, hogy a következő sem fog. (Amilyen képek eddig kiszivárogtak belőle, hát siralomház...)

    Az lesz még csak a nagy hasmenés, amikor nekiállnak egy élőszereplős tévésorozatnak szerelmi háromszögekkel, kicsinyes intrikákkal... Dallas in the SW Universe... Soha nem gondoltam volna, hogy idáig jut ez a sokkal jobb sorsra érdemes brand. Lucas gigászi hibát követett el. A Klónok Háborújában tizenháromszor több fantázia van, mint az Ébredő Erőben és a Zsivány Egyesben együttvéve. KELL ehhez a sorozathoz Lucas és a kreatív csapatának fantáziája, ez mostanra végérvényesen bebizonyosodott.

    Gonosz anti-BB8, nyivákoló cuki apró népség, egy kisfiús alkatú, antipatikus főhős"nő" (Rey), egy hisztérikus emós Sith-korcs, egy Gyűrűk Urából szalasztott ork (Snoke), és egy Beverly Hills-i zsaruból kölcsönkért maszkulin komika (Finn) hát eret vágok magamon, komolyan mondom...

    Miért nem lehetett olyanokat megnyerni az új szériához, mint Nolan, Jackson, Fincher, Snyder, Villeneuve, vagy éppen Besson? (Én még egy Spielberggel is kiegyeztem volna a mostaniak helyett, és nagy kár, hogy Cameron nem ért rá az Avatarok miatt.)

    Na, mindegy, ennyi volt, kizokogtam magam. :D

Új hozzászólás Aktív témák