Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MdewC

    nagyúr

    válasz LedyGyuszi #24 üzenetére

    Vili, értem én, annyi, hogy ő már rég nem új, nagyon régi motoros fifa témában, itt a fórumon is.

    Na mind1, nem oltogtani jöttem, senkit, nem is tisztem, csak tudjátok ezt a részét is a dolgoknak, illetve figyeljetek oda, mert néha nektek is kijár a méltó büntetés, ha sok a panaszkodás! :K Ezt pedig nem viccből mondtam! :D

    Na de ne utáljatok ki,csak így gondolom. :)

    Igazából azt az álláspontot képviselem, hogy ki kell adni, amit ki kell, :U :DDD pláne a játékkal kapcsolatban, ha kell, akkor 10x is le lehet írni ugyan azt, engem soha nem zavart, ezért van a fórum. Engem csak az zavar, ha valaki nem érti meg, hogy néha bennünk is van hiba, ez persze rátok nem vonatkozik, mert egyrészt eléggé képben vagytok a játékkal kapcsolatban, meg már "ismerjük" egymást. Viszont az is zavar, ha valaki csak azért ír, mert leoltsa a másikat, valami degradáló okossággal, csak mert Ő jobban tudja, azért nem kell lenézni a másikat, vagy lepicsogni. :) Akkor inkább ne írjon. Szóval ebben meg igazat adok. :)

    Na mind1, csak ezt kiakartam kiadni magamból! :D

    Megyek ütni a homokzsákot! :DDD

    :R :R :R

    (#32) bucketb0b: Azért ez erős... :))

    Részemről be is fejeztem ezt a kibeszélős dolgot, túl sok értelmét nem látom, nem is szeretem és nem is fair így. :R

    [ Szerkesztve ]

    praise the Lord then finesse / One shot, one kill

Új hozzászólás Aktív témák