Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Woodslave

    nagyúr

    válasz bodnar123 #19448 üzenetére

    a season pontosan mutatja mennyire nem működne a játék amúgy. Ki a faxt érdekel a season ahol ugyanazokkal a gold lapokkal játszol és nulla jutalom van. Persze arra pont jó, hogy stresszmentesen focizgass kicsit, szóval nyilván egészségesebb mint a fut minden tekintetben.

    Mondjuk én fifa 20-ban játszottam a seasonnel az volt amit itt is írt valaki korábban ennyire xar, akadozó játékmenetet nem láttam még fifában. Aztán lehet idén jobb de a fórumtárs kérdéséből nem ez jött le....

    Az old gen témában hasonló volt a véleményem, az elején még váltogattam de hónapok óta csak ps5. De most annyira xar volt minden tekintetben hogy váltottam. Nem vagyok versenyző, nem vagyok profi nem kötelező a next gen. Az hogy ott momentumom nincs itt meg 16-ből 13-at nyertem az azért némileg jobbat tesz a játékélménynek. Azt se gondolom feltétlenül hogy a játéktudás határozná meg milyen konzolt tud venni az ember, de nyilván a ps5 felső szint azért biztos nehezebb mint a ps4 de azért vannak olyan momentumok amik nem azért történnek mert a másik jobb vagy én annyira xarul játszom, de ezt te is tudod.

    persze azt se lehet tudni mi lett volna ha ps5-ön játszom le, lehet ugyanez. :D

    meg ugye az is indok volt hogy ez a jövő stb. Aztán már fifa se lesz szóval ki a fax tudja mi a jövő ahogy AP is írta ki tudja mit baxnak el, teljesen felesleges azért játszani hogy gyakorolj. Amúgy se érzem egy pillanatig se hogy a játékmenet annyira konzisztens lenne hogy lenne értelme fejlődésről, tanulásról beszélni. Sajnos

    [ Szerkesztve ]

    "akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Új hozzászólás Aktív témák