addikt

válasz KaksziLajos #15145 üzenetére

Hajnalban toltam rengeteg játékot, simán lehetséges. Anonix a klubom neve és yup, megszereztem a karácsonyi Balotellit.

Ui: közben elolvastam, hogy boxon játszol, akkor nem, mert pczek. :)

Eszméletlen kiégtem a játék miatt, hogy egyszer nem viselkedtek a játékosaim ugyanúgy egymás után. Hogy a francba tanuljak meg játszani rendesen a csapatommal, ha egyik meccsben mindenki másfélszer gyorsabban szaladgál reagál, másikban nem tudják átvenni a paszt a játékosaim, harmadikban egy helyben állnak és nem indulnak el, 4.-ben teljesen máshova passzol a játék, mint amit mondok neki... Konrétan a játék első 1 percében megállapítható mi van elcsesződve. És persze mikor minden rendesen működne a játékban, akkor kapok egy ikonokkal telerakott ellenfelet. És értitek, 2-3 góllal elvert de nem rageltem, mert teljesen én írányíthattam a játékom.