Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MdewC

    nagyúr

    válasz sz_abika #15646 üzenetére

    Az szép. :K

    Be se linkelem kikkel sorsolt össze a hétvégén a rendszer, mert korhatáros a fórum.

    Mondjuk úgy, hogy sima Messi, CR, Pogba basic lapnak számított, ha csak 4-5 színes lapja volt csak, kiröhögtem. Minden második keret tele volt piros IF lapokkal. Tudtak játszani.

    Nehezen kapok ki (nehezen viselem), de pláne olyankor, ha megküzdök a győzelemért, 4 11-es párbajt buktam és 3 vereség jutott a 90. és 120.-ik percre. Nagyon pechesnek éreztem magam, de minden tudásomat beleadtam, most így jött ki. Ilyen kemény emberekkel még nem toltam online a 17-et mint most.

    Vasárnap tükör simán futott a game, nagyon kemény volt.

    Szombaton a lassulás miatt volt 2-3 bullshit vereségem sajna, akkor a gép vette el, nem az ellenfelek, a géptől jobban sajnálom.

    Ha ezek mellett végig gondolom, hogy így is 15 win lett (PS4 silver 1), akkor nem is olyan rossz, nagyon közel volt a gold.

    De ez a silver 1 most jobban fénylik nekem, mint bármikor, mert tudom, hogy kikkel dobott össze. :)

    Inkább mindig ilyen lenne, hogy jól fut és kemények az ellenfelek. Majd hozok pár képet.

    [ Szerkesztve ]

    praise the Lord then finesse / One shot, one kill

Új hozzászólás Aktív témák