Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cocobanana

    tag

    Sziasztok!

    Szeretném megkérdezni megéri e megvenni a Fifa 15 Ultimate Team Edition kiadást ps3-ra? Eddig a Fifa 13-al játszottam gép ellen, de most hogy ps3-ra is van internetem, kiszeretném próbálni neten keresztül is a tudásomat és az ultimate team módot. Most amit kínál a Fifa 15 Ultimate Team Edition, az hogy hetente kapok egy aranycsomag pakkot az mennyire jó? Abba vannak ugye Messi, Ronaldo szintű játékosok? Vagy az a +4000 ft nem éri meg, mert ha aktívan játszok, akkor abból így is tudok venni arany pakkokat? Kezdő vagyok ebben az FUT módban. Előre is köszi a segítséget.

  • cocobanana

    tag

    válasz deszkaúr #1854 üzenetére

    Szia!

    Én ps3-n tolom a fifa15 és szerintem nagyon jó lett. Előtte a 13-al toltam, a 14 kimaradt nálam, de csütörtökön megvettem a 15 és eszméletlenül jó. Nyilván grafikában nem nextgen, de van egy panasonicos 50' plazma tv-m és még így is szépen néz ki,hogy nem nextgen. A játékosok arca teljesen olyan mint az igaziaknak.

    Futtal játszom, mert a karriermód nem annyira köt le. Egyenlőre még offline módba, mert minél több coint összeakarok farmolni, hogy arany játékosokat tudjak venni és azokkal menni onlineba. Szerintem a coin farmolás is könnyű, mert meccsenként átlagosan 700-t kapok és a végén amikor megnyerem a kupát akkor még többet. Mondjuk én, általában 4-6 órákat szoktam játszani és azokból jön zseton rendesen. Most ilyen Messit, Ronaldo, Ibrat, nyilván nem akarok venni,meg nem is tudnék mert baromi drágák, de pl iniestat, vagy lewandowskit, ezeket simán megtudom venni és ők is nagyon jó játékosok. + még üzletelni is szoktam, de azt inkább úgy a jó, ha pakkból nyitsz olyan klasszist mint pl riberyt, aki neked nem kell és jó drágán eladod. Meg sokan úgy akarják, hogy egyből top csapat.Igen ám, de azért tenni is kell.

    A szervereket meg nem kellene szidni, mert majdnem minden online játéknál,szokott ilyen probléma lenni. Elég megnézni a blizzardot vagy a steamet, amikor kijön egy nagyobb patch a dotához. Ezeket el kell fogadni és kész.

  • cocobanana

    tag

    válasz peq #2047 üzenetére

    Szia!

    Szerintem a pakk nyitásnak semmi értelme nincs, max akkor, ha sok zsetonod van és már kész van fullosan az álomcsapatod, és nem akarsz egy másik álomcsapatot csinálni, akkor jó nyitogatni mint amikor sorsjegyeket kaparsz.. Illetve ha veszel fifa pontot és abból nyitogatsz. Mert hamarabb kész lesz úgy az álomcsapatod, ha tudod konkrétan kiket akarsz megvenni és azokra gyűjtesz , mint most nyitogatsz és felesleges cuccokért megy el a zsetonod. De ha neked ez a jó, akkor csináld ezt.
    Tegnap hajnalban volt egy szuper arany promoter csomag, 15k-ért 2x annyi elemet tartalmaz mint a sima arany, de tudod kinek kell...

    Amúgy én spanyol csapatot teszek össze, reál és barca játékosok fogják alkotni nagy részt. Na oda kell rendesen farmolnom a zsetonokat, mint most ilyen pakkokat nyitogassak.

  • cocobanana

    tag

    Amúgy az árak kezdenek felfelé menni.

    Tegnap előtt Marcelo kb 9000-12.000 zsetonért meglehetett venni,mostmár 30.000 zseton. Mindenki most vegye a klasszis játékosokat mert egyre drágábbak lesznek.

  • cocobanana

    tag

    k**rva ideges vagyok most.

    volt átigazoláson arda turan a normál értékeihez képest +10el nagyobb statok. ilyen ronaldo féle statja volt. megvettem 15k ért. játszottam vele. lejárt a szerződése és normál értékei lettek. ez mi?

    utána megvettem iscot akinek szintén +10el nagyobb statja van a normálishoz képest. 20k fizettem érte. de most átigazolási listára tettem mert félek hogy visszatér az eredeti statja.

    35k zsetont bukok ha így van amit nehezen szedtem össze.

    aki tud segíteni hogy ezek hackelt statok vagy hogy micsodák . mert ezt benyaltam rendesen akkor.

  • cocobanana

    tag

    válasz Nazara #2381 üzenetére

    hát ez baromira jó. legalább jelezné valamivel az a szar átigazolási rendszer hogy 1 mérkőzésre szól vagy figyelmeztetne. gratulálok ea. jól összehozta ezt is.vagy legalább lehetne írni a köcsög eladónak egy motherfucker suka morons üzenetet. amikor épp jordi albara gyűjtöttem már meg votl rá a zseton akkor láttam turant és azt hittem mekkora biznisz. és erre áááá. 3500 ér az ember én meg 15.000 ért megvettem. hát dögöljön meg az ilyen aki így akar pénzt csinálni. ez olyan mocskos féreg az ilyen. utána meg iscoért is többet adtam mint amennyiért átlag áron meg lehet venni. hát remek. most megint kaparhatom össze játékkal a zsetonokat albáért. ááááá

  • cocobanana

    tag

    nektek van olyan bug, hogy offlineban meccs előtt, belementek a játékbeállításokban és ott ugye alapértelmezett félidő 6 perc, de ha végiglépkedtek a többi menün, akkor átvált 4 percre, majd mikor elindítod a meccset, akkor meg félidőnek 3 percet ír ki? ps3n.

    mert így félidő 3 perc nálam, és így gyorsan lehet farmolni. viszont idényeknél meccs után megszakadt a kapcsolat, és nem adja meg idényeknél a meccset,se a coint, de amikor rámegyek a start gombra ott meg bent van a lejátszott meccs. ez kipróbáltam még 2x ugyanúgy meccs végén megszakadt a kapcsolat a szerverekkel. rendes 6 perces félidővel most nem próbáltam ki, lehet akkor nem szakad meg, vagy most karbantartás van, nem tudom.

    ami viszont érdekes, hogy bajnokságokban meg simán engedi félidő 3 percet, és ott meccs után meg semmi sem szakad meg, ott elkönyveli a meccset és odaadja érte a coint.

    aki ilyen apró trükköket vág vagy valami hasonlót megoszthatja.

  • cocobanana

    tag

    nektek van olyan bug, hogy offlineban meccs előtt, belementek a játékbeállításokban és ott ugye alapértelmezett félidő 6 perc, de ha végiglépkedtek a többi menün, akkor átvált 4 percre, majd mikor elindítod a meccset, akkor meg félidőnek 3 percet ír ki? ps3n.

    mert így félidő 3 perc nálam, és így gyorsan lehet farmolni. viszont idényeknél meccs után megszakadt a kapcsolat, és nem adja meg idényeknél a meccset,se a coint, de amikor rámegyek a start gombra ott meg bent van a lejátszott meccs. ez kipróbáltam még 2x ugyanúgy meccs végén megszakadt a kapcsolat a szerverekkel. rendes 6 perces félidővel most nem próbáltam ki, lehet akkor nem szakad meg, vagy most karbantartás van, nem tudom.

    ami viszont érdekes, hogy bajnokságokban meg simán engedi félidő 3 percet, és ott meccs után meg semmi sem szakad meg, ott elkönyveli a meccset és odaadja érte a coint.
    aki ilyen apró trükköket vág vagy valami hasonlót megoszthatja.

  • cocobanana

    tag

    válasz Barell #3327 üzenetére

    Szia!

    Én a helyedben nem vennék , i3 4160-as procit, mert nagyon nagy előrelépés nem lesz tőle és csak pénzkidobás.. Mert igazából az is csak fizikailag 2 magos proci, mint a pentium (zárójelben megjegyzem azok igen jó erősségűek) csak az oprendszer 4 magosnak látja. Mindenképpen én gyűjtenék, egy i5-ös procira, mert az már tényleg 4 magos proci és azon nagyon jól elfut a fifa 15 és jövőévi fifa is elfog meg az utána lévő is.

    A zseton gyűjtést én gép ellen szoktam farmolni. Kb 2 óra játékkal olyan 9-13k zseton jön össze , úgy hogy ebben benne van a jutalom zseton is. Én valahogyan nem látok abban fantáziát, hogy most veszel olcsón x ,y játékost és akkor most ráteszek x y haszont és úgy eladom. Mert, ahhoz elsőnek is kell egy bizonyos összegű tőke, amiből tudsz játékosokat vásárolni. Most pl vásárolsz ilyen Koket, Pedrot, meg hasonló játékosokat, azokat szerintem soha a büdös életben nem tudod úgy eladni, hogy nagyon nagy haszon legyen rajtuk, ezekből legalább 20x kellene megvenni és eladni. Aminek én nem nagyon látom értelmét, de aki szereti ezeket csinálni, hát csinálja. Én szerintem akkor jó ez a játékos eladása, ha nyitsz pl egy pakkot, (nem sajnálod rá a pakk árát) és van benne pl egy olyan világklasszis játékos( aki ér mondjuk 50k-tól egészen több százezreket), akit te nem szeretsz vagy nem fogsz mellé csapatot építeni, és szépen eladod jó pénzért. De most hogy veszel egy mondjuk egy Khedirát pl 6k ért és eladod 7 k ért hát szerintem nem sok értelme van. Persze van aki ezeket szereti így csinálni és jól is tudja,annak minden elismerésem. De nekem nem fekszik ez a stílus.

    Ezeket úgy mondom, hogy most először játszok Fifa 15 FUT módjával, eddigi fifákban csak karrierezni szoktam, meg sima bajnokságokat kreáltam magamnak Viszont, nekem ez a FUT olyan mint más játékban a farmolás, ami elég monoton az elején és idő kell hozzá, viszont későbbiekben jó csapatom lesz. Mert én úgy állok hozzá, hogy tudom kell egy bizonyos idő amíg a játékban offline módban , összetudok farmolni annyi zsetont, hogy minden posztra világklasszis szintű játékosom legyen. Mert én BBVA csapatot akarok összerakni , ahol olyan játékosaim vannak mint Jordi Alba, meg Dani Alves, James Rodrigez, Benzema...stb
    Ehhez az kell, hogy a gép ellen farmolom több órán át a zsetonokat. Nem sietettem magamat, azzal hogy jaj most már full jó csapatot akarok, hanem ha 1 hónap vagy 2 hónap múlva lesz meg akkor annyi. Csak sokan szerintem be van pörögve, hogy azonnal top játékosokat akarnak, mert másnak is az van.

    Na mind1 kicsit hosszúra sikerült.

Új hozzászólás Aktív témák