Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    Feltoltam a játékot DVD-ről, de mikor indítom elsőre meghalt az egész rendszer, a monitor kiírta, hogy powersaving (vagyis lekapcsolt), bár az intro videó hangja szólt. Aztán reset után meg csak villog össze-vissza a kép az asztal és egy feket téglalap közt, miközben szól a menü zenéje, csak alt+F4-el tudok neki végetszakítani.

    8.10-es WHQL Catalyst van fent a 4870-es Radeonhoz, frissen tartott 64-bites Vista SP1, friss directx-el, és .net-el meg C++ redistekkel.
    A monitor max 1920x1200-at tud 60Hz-ig, de sosem volt még gondja kissebb felbontásokkal, amikkel elsőre indulnak a frissen húzott játékok, ezt a felbontást is tudja 60, 59, és 50 Hz-en is egyaránt, szóval nem értem. Először be is volt állítva a driverben az 1:1 pixel mapping, szóval tényleg nem a felbontás a gond, azóta kikapcsoltam a scalet, de ígyse...

    Ne erőltesd a warezt légyszíves.

    [ Módosította: Bordoi ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    Belenéztem a Mygames\Far Cry 2 mappában található konfogfileban, és minden alapmód felbontását átírtam 1920x1200-ra, meg a frekit 60-ra, és láss csodát, semmi villódzás, van kép. Pedig eddig elég rugalmasan vette a monitor mikor egyéni, nem szabványos felbontásokkal játszadoztam, most még se bírta ki amit a játék akart erőltetni neki.

    Ha valakinek csak villódzik egy fekete ablak mikor indítaná:
    A dokumentumokon belül eldugva lesz egy Far Cry 2 mappa GamerProfile.xml file-al. (kereső...)
    Jobbklikk, társít, wordpad, és ezeknél írkáljátok be a monitorotok natív felbontását:

    ResolutionX="1920" ResolutionY="1200" Quality="optimal" Fullscreen="1" Maximized="0" ForceWidescreen="0" AspectRatio="0" VSync="0" RefreshRate="60"

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    Most hogy elindult azt kell mondja először érzem hogy megérte megvenni ezt a 4870-es radeont.
    1920x1200-ban, 2x AA-val is szépen megy, nem esett 30 alá az FPS míg letoltam az első 10 percet, viszont elég szép.

    Bár a hanggal még van némi géz. Hiába van eax.dll a bin mappában, meg Audigy 4 a gépben friss driverrel, basznak szólni a hátsó hangszórók. A stereot jól keveri hogy bal vagy jobb, a mélyre is levágja a durrogásokat (bár ezt gondolom inkább a driver csinálhatja mert megteszi ha stereo jelet kap), de a hátsó hangszórókból csak ugyanaz sistereg nagyon halkan ami az elülsőkből, akkor is ha hátatfordítok a zajforrásnak, akkor is ha felé nézek.

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz dzsóbácsi #3472 üzenetére

    Én aláig pár %-nál járok, úgyhogy nem tudom biztosra de mikor egyszer jártam ott, akkor azt mondta kapok majd küldetéseket a fegyverneppertől, amivel unlockolhatok ezt-azt. Akkor épp nem volt bent a főnök, úgyhogy csak a géppel tudtam kommunikálni, de elvileg néha bentvan a tulaj és ad küldetést.

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák