Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    válasz Ryder62 #643 üzenetére

    Emlékszem, hogy a játék megjelenése körül volt veled egy vitám itt a topikban arról, hogy milyen üres az egész játék. Ezt én akkor betudtam annak, hogy a Mojave sivatag milyen legyen, persze hogy üres.

    Most már hajlok én is arra, hogy ha volt is koncepció ezzel az ürességgel, az sajnos nagyon nem jött jól ki végül. A Fallout 3 sokkal fantázidúsabb pályatervezéssel rendelkezett, ott az esetek többségében élvezet volt bolyongani fel-alá a pusztaságban (nem mindig, ott is voltak üresjáratok, unalmas részek, de valahogy élőbb volt az egész környezet). A Mojave Wasteland is marha hangulatos egy darabig, jópofa kóborolni a pusztában country zenét hallgatva, de viszonylag hamar ráun az ember. Ráadásul itt sokkal erősebben kiütköznek a motor korlátai, a láthatatlan falaktól megőrültem, míg a F3-ban nem futottam bele ilyenbe, ott tényleg az volt az érzésem, hogy oda megyek, ahova akarok.

    Reméljük az új Fallout-ot (ha lesz ilyen) már egy új, korszerű motor hajtja majd (a korábban már bedobott id Tech5 mellett persze esélyes lehet még a Skyrim-et is hajtó új Bethesda motor, de én kiegyeznék egy Unreal motorral is), és nem lesznek ilyen problémák. Bár nem vagyok egy grafika megszállott, de részben annak is köszönhető, hogy hanyagolom a Lonesome Road-ot, hogy egyszerűen nem tudom rávenni magam, hogy a fantasztikusan kinéző Gears of War 3 helyett a csupa barna Divide-ban kalandozzak most. :(

    Sajnálom hogy ilyen felemás ez a játék, mert baromi jó történetvezetése van, nagyon jó karakterek vannak benne, nagyon jól egészítették ki a játékmechanikát is az újdonságokkal, sajnos a művészeti vonalon már kicsit összecsapottabb lett. Ennek ellenére nagyon szeretem, de még lehetne jobb. Talán a következő majd az lesz.

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Új hozzászólás Aktív témák