Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Venyera7

    senior tag

    válasz AthlonXP #6959 üzenetére

    Azért én akkor is megpróbálnám. A HDD lehet olyan helyzet, amikor átlagot nézünk az olvasási sebessége 57,5 MB/s (átlag) míg ami a te gépedben van SSD az legrosszabb esetben is 333,87 MB/s-os olvasási sebességre képes. Azért ne felejtsd el, hogy konzol is HDD-t használ. Szerintem megér annyit a ez a game, hogy az SSD-n legyen. Én a BF4-et áldoztam be érte.

  • Desy

    tag

    válasz AthlonXP #6959 üzenetére

    ... ami azt illeti, az újratelepítgetésnek önmagában nincs értelme. hiszen a játék működéséért elsődlegesen a Fallout4.ini és a Fallout4Prefs.ini felel. Ezek törölgetése teljesen elégséges természetesen minden az eredethez a játékhoz nem tartozó kiegészítő kikapcsolásával. Amikor elérkezik a választó képernyőhöz.... elsőre bármelyik mentés betölthető - de célszerű olyat - amelyik esetében nem volt egyéb kiegészítő üzemben.... ha nagy a zűrzavar, akkor meg elölről kell kezdeni. (már nem is számolom, hanyadszorra kezdtem elölről a vacak kiegészítők miatt) Végül is a ...Local\Fallout4\ doboz fájljait ekkor érdemes törölni. A játék, meg amúgy is csak játék.... :))

    Nálam gyakorta eltűnnek alkalmazások vagy éppen meg sem jelennek amikor új kiegészítő kerül használatba. De arra felfigyeltem, ha nincs toborzó építve, akkor nincs rusnya tehén sem. Ezzel az etetős fürdőkáddal meg lehet próbálkozni ott, ahol nincsenek kiegészítők.

    Már csak a karaván teheneit kellene kizárni a területről.... egyszerűen szörnyű, amikor féltucat vagy több egymáson keresztül mászik vagy egymást és mindent akadályoz akár egy dugó. Az intéző után még a házba is bemegy. Ez szerintem eléggé súlyos programozási hiba... ha nem tud bemenni, akkor vár kicsit és bent megjelenik. Borzalom. Ha a behemótot használnám kísérőnek és bejönne utánam a házba, hát meglepődnék. :F :DD

    Эволюционные станции: Free Country, Slave Country, Terrorist Country....

Új hozzászólás Aktív témák