Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • prime_adam

    aktív tag

    Sziasztok!

    A problémám elég gyakori, ahogy itt olvasom, de szeretném kérni a javaslatotokat. Egyszerűen vállalkozást hirdetnénk, de a facebook tiltotta az accot. Minden be lett adva nekik review-ra, de június (!!) óta nem hajlandók igazolni a személyit se, pedig azóta 2-szer beszéltem még a chat support-al is.

    Szóval összefoglalva: hirdetni nem tudunk. A review-t nem tudom újra kérni, mert folyamatban van (de vélhetően beakadt örökre ebbe a státuszba). Semmilyen support nincs (se email, se chat). Ha újra regelek valószínű az adatok egyezése miatt rögtön azt is bannolják, így az is kapufa. Másra meg nem tudom bízni a hirdetést.

    Egy másik olyan cég sincs az egész IT piacon, aki korlátozott volna eddig minket és mindenkinek van normális supportja. A facebook konkrétan ellehetetleníti a működésünket, mert a célcsoportunk nagy része facebook felhasználó. Így egyrészt az lenne a kérdésem, hogy mit lehetne tenni vagy kinek lehet szólni? A másik, hogy van valami hivatal, ahol ezt jelenthetjük vagy akár jogi útra terelhetjük az ügyet?

    Köszi mindenkinek!

  • prime_adam

    aktív tag

    Sziasztok!
    Lett egy(két) elég nagy problémám: létre akartam hozni egy Facebook oldalt, de véletlen valami másodlagos profilt vagy mit csináltam helyette a személyes accountomnak. Ez így már két okból is probléma:
    - Egyrészt sehol nem találok törlést... (ez a kisebbik gond, de azért nem akarom meghagyni)
    - Másrészt a usernév (slug) emiatt foglalt és nem tudok új oldalt létrehozni. Elvileg átírni át tudom, de általában azt írják a neten, hogy ettől még örökre lefoglalja a facebook a usernevet és dobhatom a kukába.

    Szóval mit tudnék csinálni ebben a helyzetben? Írjam át a usernevet és reménykedjek, hogy a jövőben elérhető lesz? Át lehet konvertálni a másodlagos profilt oldallá? (ilyet nem találok sehol)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák