Keresés

Hirdetés

  • Apple iPad Air 13” (M2, 2024) - a méret a lényeg

    ma Nagyobb lett a kijelző, megörökölte az M2-es chipet és 128 GB-ra nőtt az induló tárhely. Mi kellene még?

  • Cryptmaster teszt

    gp A toll erősebb a kardnál – főleg, ha azt írjuk le vele, hogy mithrilpenge. De szavaink ebben a játékban nem csak acélt és varázserőt képesek megidézni, hanem az egész világ sorsát megváltoztatják.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bioshock

    tag

    válasz v!ct0y #8413 üzenetére

    Ha férfi lettél volna nem a prohardverre irkálsz és fikázol hanem elmondod a problémád dehát te csak egy könyöklős kis k...ög vagy, úgy szeretnél pozicióhoz jutni hogy a más hátábn felkapaszkodsz ,utána lejáratsz.Azzal akarod mások rokonszenvét kivivni hogy csontig benyalsz mindenkinek akit úgy érzel segiti az előrejutásod közben a saját volt klántársad égeted!Na ezzel kétségtelen ., hogy nem engem csak magad alázod le aki a klánunkban volt tudja miről beszélek. Nekem a csapatban pusztán 2 emberrel: veled és a simabörüvel van gondom de te egyböl Úgy állitottad be , hogy ez mindenkire érvényes .Más Én szerinted ;mint az a privát üzenetedben emlitetted nem tartom össze a csapatot. Na ezt szerintem megkérdőjeleznék a volt tagok.Azért mert te egy előre összerakott gagyi webes felületet kisajátitottál magadnak ezzel próbáltad elérni ,hogy hozzád tudjanak fordulni az emberek az én mailcimem fel sem tüntetted.Ha nem tarottam volna össze a csapatot azt hiszem nem lett volna kb 8 aktiv játékosom.Sárdobálásból már jeles vagy és szarkeverésből is már csak játszani kéne megtanulnod.

    Az interneten vitatkozni olyan, mint a paraolimpia: ha nyersz is, retardált maradsz.

Új hozzászólás Aktív témák